ІIІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів «ТРАНСПОРТ І ЛОГІСТИКА»

26 – 27 вересня 2012 року Донецька академія автомобільного транспорту, Донецький інститут залізничного транспорту, Національний транспортний університет, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля і Приазовський державний технічний університет при підтримці Міністерства освіти і науки України та Донецької облдержадміністрації провели ІIІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих учених та студентів «ТРАНСПОРТ І ЛОГІСТИКА».

Партнерами Конференції виступили Донецька торгово-промислова палата, Українська логістична асоціація та Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ). Відкриття Конференції відбулося 26 вересня 2012 року об 11.00 у великій залі ОАО СВЦ «ЭКСПОДОНБАС».

Конференцію відкрив Макогон Борис Петрович, проректор з наукової роботи Донецької академії автомобільного транспорту, кандидат фізико-математичних наук, доцент. З вітальною промовою до учасників конференції  звернулись Балабін Ігор Венедиктович, професор Московського державного машинобудівного університету (МАМІ) та Кравченко Олександр Петрович, декан факультету наноелектроніки та нанотехнологій, завідувач кафедрою «Автоніка та управління на транспорті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, доктор технічних наук, професор.

В конференції брали участь близько 180 молодих вчених та студентів з 18 вищих навчальних закладів України та одного ВНЗ з Російської Федерації, представники преси.

До Програми конференції було включено доповіді за наступними тематичними напрямками:

• логістичні методи управління на транспорті;
  • технічне забезпечення логістичних систем;
  • екологія і транспортні технології;
  • інноваційні технології на транспорті;
  • моделювання проблемних задач на транспорті.

Всі учасники отримали сертифікати, які підтверджують їх виступи на засіданнях секцій конференції.

За результатами секційних засідань були визначені студенти, які зайняли перші, другі та треті місця. На Пленарному засіданні конференції переможців нагороджено відповідними грамотами:

1. Берлог Олександр Іванович, асистент Київського національного університету будівництва та архітектури
  2. Український Євген Олександрович, аспірант Приазовського державного технічного університету
  3. Бєзгіна Олена Степанівна, студентка Донецького національного університету
  4. Євсейчук Тетяна Ігоровна, студентка Донецького інституту залізничного транспорту
  5. Тенишев Валерій Євгенович, студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля
  6. Локайчук Юрій Олексійович, студент Донецької академії автомобільного транспорту

На секційних засіданнях конференції наступних студентів нагороджено відповідними грамотами:

За зайняте 1-е місце:

1. Висоцький Олег Андрійович, студент Приазовського державного технічного університету
  2. Чулай Світлана Євгенівна, студентка Приазовського державного технічного університету
  3. Сікачова Вікторія Володимирівна, студентка Приазовського державного технічного університету