Донецкая
Академия
Транспорта
University of Transportation
Systems and Technology
“Donetsk Academy of Transport”
+38 062 345 21 90
+38 071 316 21 91
+38 071 478 01 02
+38 099 119 37 03
Последипломное и параллельное образование
Высшее образование дистанционно
Автошкола
Карьера и трудоустройство

VII Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові і організаційні аспекти»

 

           З метою наукового та практичного вирішення проблем у сфері безпеки дорожнього руху 15-16 листопада 2012 року Донецька академія автомобільного транспорту і Донецький юридичний інститут МВС України провели VII Міжнародну науково-практичну конференцію «Безпека дорожнього руху: правові і організаційні аспекти»

           Головним напрямом роботи конференції був всебічний аналіз стану справ у сфері безпеки дорожнього руху, розробка та надання органам державної влади науково-практичних рекомендацій щодо запобігання катастрофічним наслідкам дорожньо-транспортних пригод.

           Участь в роботі конференції прийняли близько 150 осіб, серед яких: представники Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства інфраструктури України, Управління ДАІ МВС України, органів місцевого самоврядування Донецької області і міста Донецька, Всеукраїнської громадської організації «Асоціація безпеки дорожнього руху», провідні вчені (близько 20 докторів наук) у галузі безпеки дорожнього руху вищих навчальних закладів та науково-дослідних інститутів, органів місцевого самоврядування України, Російської Федерації та Німеччини.

           На конференції розглядались питання, які є складовими частинами реалізації «Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року», а також розробки проекту «Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2016 року».

            Крім того, метою конференції був обмін досвідом, висвітлення нових теоретичних і технологічних розробок у сфері управлінських рішень, встановлення наукових зв’язків між вищими навчальними закладами, промисловістю і органами виконавчої влади та особистих зв’язків між спеціалістами з безпеки дорожнього руху та транспорту.

            До Програми конференції включено близько 80 доповідей за наступними тематичними напрямками:

Ø  правові та соціальні аспекти забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні;

Ø  взаємодія підрозділів ДАІ з органами державної влади та місцевого самоврядування щодо запобігання правопорушенням у сфері безпеки дорожнього руху та зниження аварійності на дорогах України.

Ø  активна та пасивна безпека транспортних засобів;

Ø  вулично-дорожня мережа та безпека руху;

Ø  безпечні транспортні технології;

Ø  зарубіжний досвід та міжнародна співпраця у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

            До відкриття Конференції були надруковані Програма конференції, Матеріали конференції, Алфавітний довідник учасників конференції. Кращі доповіді рекомендовано до друку у вигляді наукових статей у фахових наукових виданнях Донецької академії автомобільного транспорту та Донецького юридичного інституту МВС України.

           Учасники Конференції відмітили, що проведення VII Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху: правові і організаційні аспекти» було актуальним тому, що тільки за рахунок використання кращих досягнень вітчизняної та зарубіжної науки можна вийти на якісно новий рівень організації дорожнього руху і зменшення соціальних та економічних наслідків від дорожньо-транспортних пригод.

            Обрана Робоча група, взявши за основу пропозиції учасників конференції, сформувала Рекомендації VII Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху: правові і організаційні аспекти», які були прийняті на пленарному засіданні 16.11.2012 року.

Контактная информация
Адрес:83086 г. Донецк, пр. Дзержинского, 7.
Проезд: Трамвай №9,10 остановка школа №3. (Схема проезда)
Телефон: +38 062 345 21 90
e-mail: rector[at]diat.edu.ua
(С) 2011-2014 Донецкая академия автомобильного транспорта

Сайт разработан отделом информатизации ДААТ. Материалы сайта www.diat.edu.ua
не могут быть использованы полностью или частично
без письменного разрешения администрации ДААТ.